Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evlerimizdeki her bireyin kullanmış olduğu battaniyeler, yorganlar mevcuttur. Bu yorganlar zamanla kirlenir ve oldukça pislik barındırır hale gelmektedir. Özellikle mevsim değişikliklerinde evin bireylerinin kullanmış olduğu battaniyeleri ve yorganları temizlemek zorunda kalırsınız. Fakat bu tür battaniye ve yorganlar asla kendi geliştirdiğiniz yöntemlerle ve makinalarınızda yıkamamalısınız.

 

 

Evinizde bulunan makinenizle bu tür ağır ve büyük olan şeyleri yıkamak makinenizi bozabilir. Diğer bir yöntem ise kişilerin kendilerinin yıkama yöntemleridir el ile yıkma ve çiğneme yöntemidir. Fakat bu tür büyük şeyleri yıkmak oldukça yorucudur ve kurumasını sağlamak çok zordur. Emir Eskişehir halı yıkama firması sizi bu dertlerden kurtarmaktadır.

 

 

Evlerinizde kullanmış olduğunuz her türlü battaniye çeşitlerini adres bilgileriniz aldıktan sonra teslim almaya gelinmektedir. Lekelerin ve kirlerin yumuşaması için bekletilmekte ve çıkaramadığınız lekelerle mücadele etmekteyiz. Sanayi tipi çamaşır makinalarıyla battaniye ve yorganlarınız yıkanır. Toz ve topraktan uzak olacak şekilde kapalı mekânlarda kurumaya bırakılmaktadır. Yıkama ve kurulama işlemi bittikten sonra nem alma odalarında tamamen nemden arındıktan sonra son kontrolleri yapılıp ambalajlanarak evlerinize teslim etmektedir.

 

 

Yıllardır süren kalitesiyle Eskişehir halı yıkma firması sizin güler yüzünüz ve memnuniyetiniz için uğraşmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile en kısa zaman diliminde tüm ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Firmanızı tercih ederken kesinlikle çok seçici olmalısınız. Emir halı yıkama firmamıza her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.