Koltuk Yıkama

Koltuklar yaşam ev, afis veya kurumsal alanlarda üzerinde uzun saatler geçirdiğimiz, bazen uyuduğumuz bazen de misafir ağırladığımız eşyalardır. Hal böyle olunca da temizliği her kadın için çok önemlidir.

 

Eskişehir yerinde koltuk yıkama hizmeti veren Emir Halı yıkama, koltuklarınızı karşılıklı olarak belirlediğimiz tarihte gelip evinizde sizlerin gözü önünde her bir noktasını titizlikle inceleyerek temizlemektedir. Koltuğun kumaşına göre belirlenen yıkama şekli ile yurt dışından özel olarak getirtilen bitkisel deterjanlarımız ile hassas bir şekilde yıkamaktayız.

 

Lekeleri bölgeler varsa eğer o noktalara yine özel leke çıkarıcı temizleyicilerimizden uygulayarak koltuklarınızı ilk günkü haline getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle küçük çocuklu aileler için kimyasal temizleyicilerin her gün bir yeni zararı meydana çıkıyorken Eskişehir Emir Halı Yıkama Fabrikası bütün bu riskleri ortadan kaldırır.

 

Eskişehir koltuk yıkama, halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama gibi evinizde kıymet verdiğiniz eşyalarınızı büyük bir hassasiyet ve titizlikle temizleyen Emir Halı Yıkama Eskişehir, daima hizmetinizdedir.