Stor Perde Yıkama

Stor perde sert görünümlü bir perdedir. Sert olmasının amacı; perdenin ruloya sarılmasını sağlayan mekanizmadayken sağa sola gitmesini engellemektir.

 

 

Mekanizmalı stor perde olarak bilinmektedir. Stor perde ham kumaşlardan elde edilmeyen bir üründür. Stor perdelerde birçok renk ve model çeşitleri bulunmaktadır. Son zamanlarda git gide moda olan perdeler arasında stor perdeler bulunmaktadır. Fakat bayanların gözdesi olan bu perdeler yıkması zor olan perdelerdir. Bayanların alırken de ilk sordukları şeylerden biri budur stor perdemi nasıl yıkayabilirim?

 

 

Bayanlar perdelerin yıkanması ve ütülenmesi konusunda çok hizmetli olduğunu bilinmektedir. Bu yüzden stor perde alırken 2 kez düşünmektedirler. Fakat artık stor perde temizliği konusunda size yardımcı olacak Emir halı yıkama firması bu konuda da size yardımcı olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yıllardır süren çalışma hayatı ile sizlere her konuda olduğu gibi stor perde konusunda size yardımcı olmaktadır. Adres bilgilerinizi firmamıza teslim ettikten sonra yıkma işlemi başlatılır.

 

 

Kendi sağlığınız ve evinizde diğer kişilerin sağlıkları için stor perdeleriniz yılda en az 2 kez periyodik şekillerde temizletmelisiniz. Yıllardır süren kaliteli hizmet anlayışı ile size bu konuda uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Stor perdelerinize zarar vermeden ilk gün alınmışçasına tertemiz yaparak size geri teslim etmektedir. Perdeleriniz Emir halı yıkama firmamıza vermekten asla pişman olmayacaksınız. Evinizdeki veya iş yerinizdeki stor perdeleriniz ilk gün alışmış gibi temizleyip size teslim etmek Emir halı yıkama firması gurur duymaktadır.