Halı Yıkama

Eskişehir Emir Halı Yıkama Fabrikası evlerinizden ve iş yerlerinizden teslim aldığı halıları birçok aşamadan oluşan temizlik metotları kullanarak üstün halı yıkama makinelerinde yıkamaktadır. Halı yıkama aşamalarımız şu şekildedir:


 

Halılarınızı yıkatmak için Emir Halı Yıkama Müşteri Hizmetlerine ulaştığınızda, aynı gün içinde ekibimiz vermiş olduğunuz adrese gelerek makbuz karşılığında halılarınızı teslim alır. Makbuz numaraları sistemimize girilerek tüm halılar birbirinden ayrılır. Sonrasında halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız ilk olarak ölçüme girer ve fiyatlandırması çıkartılır. Daha sonra halılar toz alma makinesine girer, tozlarından arındırılır. Halı çeşitlerine göre otomatik halı yıkama makinelerine alınır ve uygun halı yıkama deterjanlarıyla (İngiltere’den ithal) uygun programda yıkanır. Yıkama makinesinden çıkan halılar sıkma makinesine alınır. Sıkma makinemiz halıdaki suyun %95’ini alır.


 
Halılarımız kapalı kurutma alanına alınırlar. 1 gün askıda bekletilen halılarınız kuruduktan sonra hav alma makinesine alınır. Hav alma makinesinde halılarınız 2000 devir dönen fırça ile halılarınızı tarar ve vakumlayarak tüylerinin kabarmasını sağlar. Sonrasında halılarınız poşetlenerek teslimata hazır hale getirilir. Ekibimiz yola çıkmadan önce müşteriler aranarak randevu alınır ve randevu saatinde ücretsiz servis aracımızla halılarınız adresinize teslim edilir. Ödemesi Kapıda nakit olarak alınır.


 

Emir Halı Yıkama Fabrikası İletişim Telefonları:


Telefon: 0222 224 24 11 | Gsm: 0541 254 01 03
 


Evlerimizin temel eşyalarından olan halılar, Eskişehirli hanımların en dikkat ettiği, bir o kadar çabuk kirlenen eşyalar arasındadır. Çünkü halılar zaman içerisinde çok fazla kirlenebilmektedir ve bu kirlere temizlik yapıldığı halde kolay kolay ulaşılmamaktadır.Evlerimizde bulunan halılar farklı ürünlerdir ve kiri en dibe kadar hapsederek yüzeye çıkmasını önlemektedir. Halıların temizlik işlemi bir hayli zordur. Genellikle temizlik esnasında halılar silkerek temizlemek istenmektedir fakat bununla da o hapsedilmiş kirler çıkmamakta daha da bulaşmaktadır.
 


Eskişehir Emir Halı Yıkama sizleri bu dertten kurtarmaktadır. Halı yıkama firmamız eski yöntemlerle halı yıkama derdine son veren oldukça kaliteli hizmet veren bir iş yeridir. Halılarınızı evinizden alarak teknolojik aletler aracılığı ile detaylı bir şekilde temizlemektedir. Bunun dışında müşterilerine güler yüz gösteren müşteri anlayışına çok dikkat eden ve titizlikle hareket eden Eskişehir Emir Halı Yıkama Şirketi sizin mutluluğununuz ve memnuiyetiniz için uğraşmaktadır.


 
Emir Halı Yıkama kalitesi ve makul fiyat politikası ile Eskişehir halı yıkama firmaları arasında kısa sürede kendisine önemli bir yer edinmiştir. Eski yöntemlerle halı yıkamak bir hayli yorucu ve masraflı olmaktadır. Su sarfiyatından kurtulmak ve yorucu halı yıkama işine girmek istemiyorsanız mutlaka halı yıkama firmasına başvurmalısınız.Halılarınız yıkanıp eve teslim edildiğinde ne kadar kaliteli bir iş çıkardığımıza sizlerde şahit olacaksınız. Halılarınız özel bir şekilde paketlenerek ve en kısa sürede Eskişehir Emir Halı Yıkama şirketine ulaştırılarak yıkama işlemeleri başlatılır.


 
Halı yıkama işlemi bittikten sonra aynı şekilde adresinize teslim edilmektedir. Güçlü yıkamalar sonucunda halınızın ne kadar temiz olduğunu sizlerde gözlerinizle göreceksiniz ve mutlu olacaksınız. Emir Halı yıkama firmamıza güvenmenin mutluluğunu evinizde huzurla yaşarken anlayacaksınız. Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve yeni gibi olduğunu görmek hem sizin hem de firmamızın mutluluk kaynağı olacaktır.


 

Eskişehir Halı Yıkama Fiyatlarımız:
 
Makine Halısı Yıkama m2 ücreti: 5 TL
Shaggy Halı Yıkama m2 ücreti: 6 TL
Yün Halı Yıkama m2 ücreti: 6 TL
Isparta Halısı Yıkama m2 ücreti: 6 TL
El Dokuma Halısı Yıkama m2 ücreti: 8 TL
İpek Halı Yıkama m2 ücreti: 8 TL

Görseller