Hakkımızda

Eskişehir Emir Halı Yıkama Fabrikası olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

Eskişehir Halı Yıkama Firmaları Arasında Önemli Bir Yerde Bulunan Emir Halı Yıkama Fabrikası gerek Titiz İşciliği, Gerekse Makul Seviyedeki Halı Yıkama Fiyatlarıyla
Eskişehir Halı Yıkama Denildiğinde Akıllara Gelen İlk Adres Olmayı Hedeflemiştir.

 
Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halı ve kilimlerini ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz.

 

Eskişehir Halı Yıkama Firmaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile sıyrılarak siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

 

Dürüstlük politikamız gereğince belirtmek isteriz ki, halılarınızda bulunan çok ağır ve uzun zaman kalarak kumaşa ve dokuya işlemiş lekelerin çıkarılması için garanti veremiyoruz. Bu durum sebebi de bu tarz lekelerin ya kimyasallar ya da ağır işlemlerin üst üste yapılması ile geçecek zorlukta olmalarıdır. Biz firma olarak insan sağlığı açısından zararlı olan kimyasal temizleyicileri kesinlikle kullanmadığımız ve halıyı yıpratacak işlemleri uygulamadığımız için garanti vermiyoruz.

 

Firma olarak yıkanması için gelen halılarda teknolojinin son imkanları kullanarak müdahale ediyoruz. Bu müdahalelerimiz kesinlikle kimyasal içermez ve halının özelliğine göre belirlenir. Bu yüzden halıyı yıpratacak bir işlem yapılmaz.

 
Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve Eskişehir Emir Halı Yıkamayı tanımaya davet ediyoruz...

 
Emir Halı Yıkama İletişim Telefonları:

Telefon: 0222 224 24 11 | Gsm: 0541 254 01 03