Neden Emir Halı Yıkama ?

Ev veya kurumsal mekanlarınızda uzun yıllar kullandığınız halılar üzerinde sürekli gezilmesi, yemek kırıntıları dökülmesi ve yüzeyinin toz tutması sebebiyle en çok kirlenen eşyalardır.

 

Özellikle bebekli ailelerin evlerindeki halılar bebeğinizin sağlığı için belli periyotlarda temizlenmelidir.  Bu temizleme işlemi evde kullandığınız süpürge ve halı yıkama makineleri ile maalesef mümkün değildir. En fonksiyonel ev tipi süpürgeyle bile bir halı yıkamacının yaptığı temizliğin yanında üstün körü temizlik diyebilirisiniz.

 

Eskişehir halı yıkama firmaları, özellikle son zamanlarda sayıca çok artmıştır. Emir Halı Yıkamanın bu firmalardan farkı; tamamen bitkisel ürünler kullanarak, son teknoloji makinelerle temizleme işlemini yapmasıdır.

 

Kimyasal kullanılarak yıkanan halılarda belki eski lekelerden kurtulabilirsiniz ama sağlığınızdan olma ihtimaliniz daha yüksektir. Üzerinde oturduğunuz, gezindiğiniz halılar özellikle bebekler için oyun parkı gibidir. Bu durumda bebeğinizin kimyasallar içinde oynamasını istemezsiniz öyle değil mi? İşte sadece bu sebeple bile Eskişehir Emir Halı Yıkama tercih edilmektedir.

 

Eğer aradığınız kaliteli bir hizmetse ve bu seviyede bir hizmete çok büyük paralar vermek istemiyorsanız Emir Halı Yıkama tam aradığınız firma. 

 

 

 

Emir Halı Yıkama İletişim Telefonları:


Telefon: 0222 224 24 11 | Gsm: 0541 254 01 03